Únor 2015

Shattered Memories

28. února 2015 v 20:10 | Jasper.19 |  D-Animals
vytvořeno v: Paint Tool SAI
pomocí: tabletu
čas: 3h
spokojenost: 100%

KOPÍROVAT POUZE S IKONOU S ODKAZEM NA BLOG!!

Reklama

26. února 2015 v 21:01 | Jasper.19 |  O-Other
Milí návštěvníci,

počítám s tím, že většinou zde zavítají hráči Howrse, jelikož toto jsou převážně stránky o ilustracích, tutoriálech k ilustracím a také jakýsi soubor mých kreseb. Tento blog je vcelku známý, denně zde zavítá cca 40 lidí, za týden se pak číslo šplhá do stovek.

Co je ale účelem tohoto článku? Reklama... Reklama na můj druhý blog, zaměřený pouze a jedině na prezentace na Howrse. Netajím se svou pýchou nad svými prezentacemi. Jsem hrdá na to, kolik jsem jich za poměrně krátkou dobu (cca půl roku) stihla vytvořit. Číslo přesáhlo rovných 100 volně použitelných prezentací a stále stoupá.

Ptám se - proč používat stále stejné prezentace, které vídám v profilech každého pátého hráče? Jsou krásné, to ano, nepopiratelně. Já však nabízím téměř 120 neokoukaných, stylově odlišených a hlavně různorodých free prezentací! Mrzí mě, že o těchto stránkách ví jen málo lidí. Že za den je navštíví hrstka návštěvníků (méně než 10) a ještě méně jich zanechá nějaký komentář, ať už pozitivní či nikoli. Nemám žádný tzv. "feedback", tedy zpětnou reakci. Nevím, co zlepšit, na co se zaměřit, co se lidem líbí více, čemu se vyvarovat...

Proto vás prosím, pokud jste již někdy zavítali na můj druhý blog, pokud tam zavítáte nyní, zanechte mi JAKÝKOLI vzkaz. Abych alespoň věděla, že jste tam byli. Že jste prošli tím množstvím prezentací. Že vám v paměti uvízla některá z nich, ať už tématem či zpracováním. Nechci a nikoho nemůžu ani nutit, aby prezentace používal. Jediné, oč tu dnes žádám, je váš feedback.


Milagro 0.2

24. února 2015 v 21:25 | Jasper.19 |  D-Animals
vytvořeno v: Paint Tool SAI + Adobe Photoshop
pomocí: tabletu
čas: 6h
spokojenost: 95%

Znovu musím poděkovat Magiděě za pomoc s Milagro, vypadá teď mnohem lépe. Jsem s ní dokonce i já spokojená a nakoplo mě to ke kreslení nové jarní krajinky k ní.
KOPÍROVAT POUZE S IKONOU S ODKAZEM NA BLOG!!

Fanclub-Magidaa

22. února 2015 v 20:06 | Jasper.19 |  Fancluby
Čtyřiadvacátý fanclub je věnován Magiděě (můžete ji znát pod jménem šprdka), u které jsem zaznemanala raketový vzestup. Tuto slečnu jsem nedávno ani neznala, přijde mi, že stejně jako Sforcia se jednoho dne zjevila na foru a ohromila nás svým dílem. Já osobně vidím v kresbách těchto dvou kreslířek mnoho podobných prvků, vím, že táhnou za jeden provaz a tak to má být. Jsme přece Češi a ti drží při sobě. Magidaa na sobě pracuje také sama, přichází s úchvatnými zbarveními a už nejedna kresba se dostala skrz hlasování.

Tuto ikonku si zkopírujte do prezentace či na blog ;)

Fanclub-buli

22. února 2015 v 20:01 | Jasper.19 |  Fancluby
Fanclub číslo dvacet tři patří hráčce buli. Zatím v KP není nic z jejích ilustrací, ale snaží se protlačit tam jak své koníky, tak krajinky. Ovšem minimálně její indiánský koník si už dávno zasloužil tam být. Buli sice moc neznám, ale je to snaživá kreslířka a já věřím, že jednou jí tam ta zelená fajvka naskočí :)

Tuto ikonku si zkopírujte do prezentace či na blog ;)

Černá perla - únor 2015

22. února 2015 v 18:51 | Jasper.19 |  O-News
Na únor mě prošlé ilustrace neskutečně mile překvapily. Prošli mi 3 koníci a 1 krajina, z čehož 2 ilustrace byly tajné a nikde jsem je nezveřejňovala, dokud nebylo po hlasování (chtěla jsem si ověřit, jestli mi kresby procházejí jen kvůli milující české podpoře, nebo opravdu kvůli tomu, jak vypadají). Přesvědčila jsem se, že to tedy nejspíš je ta druhá možnost, což mi na tváři vykouzlilo velký rohlík :) Moc děkuju za vaši podporu a hlasy.

Feather Aciel, neomezený pegas, konečně prošel, po zklamání z minulého měsíce

Juweel Unicorn, neomezený jednorožec, nakolorovaná verze Juweel (měla jsem zato, že tento kůň se skrz hlásko nikdy nedostane, no... člověk nikdy neví :D)

Rose Hip, kůň omezený na 100 použití

Loneliness, krajina

Rose Hip

22. února 2015 v 18:44 | Jasper.19 |  D-Animals
vytvořeno v: Paint Tool SAI
pomocí: tabletu
čas: 10h
spokojenost: 90%

Když mě Devil's Baby začala vytáčet, rozdělala jsem tuto kobylku. Jméno je v překladu šípek, protože původně měla šípky v hřívě a ocase, ale nehodilo se to barevně, takže jsem je prostě smazala, jméno jí zůstalo :) Krk jsem předělávala asi 20x a pořád se mi nelíbí, hříva s ocasem vypadají jak nagelované, takže to se mi taky moc nezamlouvá. Jinak jsem se ale snažila vyhrát si hlavně s nohama, které poslední dobou flákám.
KOPÍROVAT POUZE S IKONOU S ODKAZEM NA BLOG!!

Devil's Baby

22. února 2015 v 18:42 | Jasper.19 |  D-Animals
vytvořeno v: Paint Tool SAI
pomocí: tabletu
čas: kdoví
spokojenost: 30%

Celé je to tak hrozné, že se mi už nechtělo s tím koněm dělat nic jiného.
KOPÍROVAT POUZE S IKONOU S ODKAZEM NA BLOG!!

Loneliness

22. února 2015 v 18:41 | Jasper.19 |  D-Landscapes
vytvořeno v: Paint Tool SAI
pomocí: tabletu
čas: cca 3h
spokojenost: 70%

Hory jsou příšerné, nebe sice barevné, ale přesto nudné... jediné, co se mi líbí, je ten plot xD
KOPÍROVAT POUZE S IKONOU S ODKAZEM NA BLOG!!

Fanclub-Memui

19. února 2015 v 20:30 | Jasper.19 |  Fancluby
Dvaadvacátý fanclub si jistě zaslouží pozornost. Je věnován nejspíš jedinému ilustrátorovi na českém Howrse, jež je mužského pohlaví!! Navíc je to Slovák a z nějakého důvodu se rozhodl kopat za Českou vlajku. (je možné, že slovenské Howrse ještě nebylo na světě). I tak si ho ale vážíme a ceníme o to více, jeho tvorba je nápaditá, jeho styl každý z nás snadno pozná a jeho ilustrace jsou nesmírně oblíbené. Podpořte tedy Memuiho, na jehož fanclub jste si dlouho museli počkat :P

Tuto ikonku si zkopírujte do prezentace či na blog ;)

Fanclub-Zeta horse

19. února 2015 v 20:27 | Jasper.19 |  Fancluby
Fanclub číslo dvacet jedna. Této hráčce sice zatím žádný výtvor neprošel až do Kreativního prostoru, zato na sobě ale o to víc pracuje a dře! Jen tak dál, Zeti, všichni víme, že na to máš!

Tuto ikonku si zkopírujte do prezentace či na blog ;)