Leden 2013

Zimní semestr za mnou!!!

29. ledna 2013 v 18:09 | Jasper.19 |  O-Other
Lidi jsem neskutečně šťastná, protože dneškem jsem definitivně za sebou nechala zimní semestr, vše mám splněno, ani jsem v to nedoufala-dala jsem MATIKU! Sice stále nestuduji to co bych chtěla, ale alespoň se nebudu muset s těmi předměty trápit v příštím semestru :D Tak to je vše, co jsem chtěla říct, snad jen bych chtěla dodat, že smutním....stále nemám tablet a už se doma vážně nudím...:(

Layout č.8- Space Unicorns

28. ledna 2013 v 18:40 | Jasper.19 |  L-Ordered
Design pro: Nikky

Barva: tmavě modrotyrkysová
Balíček obsahuje: 2x pozadí stránky (z toho 1x bude sloužit jako záhlaví), popisky do menu + navíc popisek do horního boxu (Home), oddělovač do článků, obrázky pro komentáře majitele blogu, nové komentáře a komentáře, 2x avatar, 1x animovaná ikona blogu + NASTAVENÍ NA BLOG

Layout č.6-Naruto

26. ledna 2013 v 16:34 | Jasper.19 |  L-Free
Free design na blog

Barva: vojentská zelená
Popisky: NELZE změnit
Balíček obsahuje: záhlaví, pozadí stránky, pozadí menu, popisky do menu-rubriky, oddělovač + NASTAVENÍ NA BLOG


Soutěž 0.4-VYVRCHOLENÍ

25. ledna 2013 v 21:22 | Jasper.19 |  E-Soutěže
Máme tady pátek a s ním i rozhodující výsledky našeho zdlouhavého souboje!! Od začátku bylo celkem dost jasné, kdo si jak vede. Dnes se tedy rozhodlo o 1., 2., a 3. místě.

Zde je se můžete podívat na princscreen ankety-takto dopadlo hlasování:

Z čehož je patrné, že první místo obsadila Lenka.love, které tímto gratuluji. Vyhrála jsi jednorožce plemena American Paint Horse a mou gratulaci.

Na druhém místě se umístila dajik, které rovněž gratuluji, získala rovněž jednorožce plemene Arabský Plnokrevník-červený bělouš a mou gratulaci.

A na třetím místě skončila luned se svým jednorožcem, ta získává balíček Kentaur, sedlo vyrobené na míru a mou gratulaci.

Ještě jednou připomínám, že i ostatní, kteří se účastnili soutěže, ale nevyhráli, mohou získat menší cenu útěchy v podobě tuřínu, jablka či růstového bodu. Stačí jen napsat soukromou zprávu a kdo mě nemá v přátelích musí si mě přidat, ať mu můžu výhru darovat ;)

Vítězům ještě jednou gratuluji, jejich výhry je čekají v rezervovaných prodejích či výměnách ;) Všem děkuji, že jste se mé soutěže zúčastnili, doufám, že se vám líbila. Kdyby kdokoliv měl nějaký fajn nápad na nenáročnou soutěž, klidně pište. ;)

Livestream-vysílání ŽIVĚ!

24. ledna 2013 v 15:09 | Jasper.19 |  O-News
O čem je řeč? Někteří z vás už to znají, jiní ještě ne.

Livestream je web, na kterém ostatní zveřejňují svá videa (snímaná z obrazovky monitoru). K tomu je zapotřebí stáhnout si program pro toto vysílání. Vysílat můžete prakticky cokoliv, co se vám odehrává na monitoru-hry, úpravu fotek, ale pro mě je důležité kreslení. Přesně tak, kreslení. Zapnu photoshop, zapnu livestream a všichni, kteří budou chtít, se můžou dívat, jak kreslím-živě. Pokud to někdo nestihne zkouknout v přímém přenosu, video se uloží a vy si ho můžete zpětně přehrát.

Výhodou je, že přímo u videa je chat, kam můžete psát své připomínky či pochvaly :D

Ke sledování se ale musíte přihlásit, můžete i přes facebook. Koho to zaujme, může si zdarma založit svůj účet, stáhnout si program na vysílání a vysílat svá videa. Co vidím jako nevýhodu je celkem špatná orientace na stránkách.

Každopádně, určitě jste si už všimli, že v menu přibyla ikonka livestream, která vás odkáže na tento článek. Můžete u ní sledovat dvě podoby:

Když uvidíte svítit červenou-offline-tak zrovna nevysílám-to dá rozum že :D Každopádně až odvisílám nějaké video, budete si moci na mé stránce toto video přehrát zpětně.


Jakmile uvidíte v menu toto tlačítko, je to pro vás znamení, že jsem online a právě vysílám. Pod tímto tlačítkem uvidíte ještě jedno, takové, kterým se spouštějí videa. Po kliknutí na něj se dostanete na právě vysílané video.

Toto tlačítko vás přesune přímo na právě vysílané video. V tomto článku vás přesune na můj profil, kde si můžete všelicos prohlédnout, případně pokud vás toto zaujalo si vytvořit vlastní účet.


Závěrem chci říct-JUPÍÍÍÍÍ jsem šťastná, že mi to jede, protože jak někteří vědí, dlouho mi nešlo ten spropadený program nainstalovat. No včera se zadařilo, takže až dostanu tablet zpátky (teď je na reklamaci) tak hnedka začnu kreslit a zároveň i vysílat. :)

Pravidla pro použití layoutů

22. ledna 2013 v 20:58 | Jasper.19 |  L-Other

Abyste mohli používat mnou vytvořené designy, je třeba dodržet pár jednoduchých pravidel:
 1. Nebudete můj design vydávat za svůj! Většinou dávám jako součást balíčku i záhlaví a v něm uvádím sebe jako autora.
 2. Je mi jedno, jak dlouho budete používat můj design (pokud se jedná o free). U objednaných designů vyžaduji používat ho minimálně měsíc (přecejen je s tím nějaká práce a nebylo by mi příjemné, kdybyste jej za týden vyměnili za jiný)
 3. Nechte mi vždy v komentářích daného designu odkaz na svůj blog, abych se mohla podívat, jak s ním hospodaříte :)
 4. Designy nenastavuju, jakou součást novějších designů přidávám také printscreeny nastavení, takže podle toho by to měl zvládnout každý+kdo si stále neví rady, připravila jsem i TUTORIÁL, jak design nastavi
 5. Poslední dobou přibývá dotazů, jakto, že mnou zaslaný soubor nelze nahrát na blog. Při tomto problému si přečtěte TENTO ČLÁNEK
 6. Na výrobu designu si stanuvuji dobu neurčitou (to víte, někdy škola, jindy přítel, někdy mi trvá než si všimnu, že přibyla nová objednávka laye), proto pravidelně sledujte blog (většinou mám des hotový do týdne)
 7. Nedělám designy na téma My Little Pony, Sims a podobně
POZNÁMKA: Pokud máte blog na webnode, tak ani nepište, design, který dělám totiž na webnode nastavit nejde ;)

Soutěž 0.4-závěrečné kolo

22. ledna 2013 v 19:12 | Jasper.19 |  E-Soutěže
A je to tady!! závěrečné kolo naší mega soutěže! Upozorňuji-toto kolo bude trvat JEN DO PÁTKU 19:00.
Hodnotíte: vzhled koní, jak se hodí ke krajinám, jak na vás celkově působí :)

Výsledky soutěže 0.4

22. ledna 2013 v 18:47 | Jasper.19 |  E-Soutěže
Jste napjatí jak jste dopadli? Někdy byly výsledky dost těsné, ale to se týkalo spíše 2. a 3. míst, bohužel na 2. a 3. místa nehrajeme. Jak jsem řekla-z každé kategorie postoupí 1 soutěžící do závěrečného kola!!! Tzn. budeme mít 3 adepty na výhru! Opět podotýkám, takto náročnou soutěž už nikdy nepřichystám :D Buď jen nejkrásnějšího koně, nebo jen nejvycvičenějšího ale ne vše dohromady xD to jsem opravdu přehnala a měla jsem s tím plno práce. No, kdo chce vědět jak dopadl, rozklikněte si celý článek ;)

Černá perla - leden - Zlaté jablko

22. ledna 2013 v 13:26 | Jasper.19 |  O-News
Tak tento měsíc si zapíšu do deníčku-prošel mi první kůň-jednorožec do KP!!! Jsem nadšená!! Opravdu jsem to nečekala, i když mi holky na foru vše chválily a pravděpodobně je to nejhezčí koník kterého jsem vytvořila :D Omezen na 400 kopií.

Golden Apple

Černá perla - leden

21. ledna 2013 v 19:52 | Jasper.19 |  O-News
Tak zatím vím, že tyto 4 krajinky prošly do lednového paprsku! Jupí jej všem opět děkuji, zároveň oznamuji, že už tedy v KP je kompletní série zářících krajinek. Nejspíš jsou oblíbené :) Takže to vypadá že nakreslím nějakou novou :D Ještě jednou děkuji :)

A také prošly 2 vodopádové krajinky, také lesní, takže jsem extra spokojená

Butterfly Shine

Horse Shine

On Stranger Tides

Take a Nap

Hodnocení mého blogu!!

21. ledna 2013 v 19:49 | Jasper.19 |  O-News
Před nedávnem jsem se zapsala jako adept na hodnocení blogu u mého Affs.
Získala jsem od ní dnes toto skvělé hodnocení! :)
onstrangertides.blog.cz
1.20b
2.24b - design máš úžasný,akorát ty malilinkaté chybičky se najdou všude-např.nelíbí se mi jak máš usehlé to kde je napsané Wanna Talk? a ty další nápisy a taky že zelená u záhlaví a v menu není úplně stejná,jako zelená na pozadí
3.10b
4.15b
5.7b - mášúžasné kresby
6.20b
celkem: 96/100- úžasný výsledek-možná nejlepší ze všech blogů,které jsem hodnotila,máš úplně úžasný blog,překrásnou grafiku,super články a nejvíce se mi líbí tvoje kresby! (vůbec nechápu,jak někdo může umět tak krásně kreslit),doufám,že s blogem budeš ještě dlouho pokračovat

Soutěž 0.4-odklad

21. ledna 2013 v 13:58 | Jasper.19 |  E-Soutěže
Prosím soutěžící o prominutí, ale musím vyhodnocení soutěže nechat na zítřek. Dnes se učím na zkoušku a pravděpodobně nebudu mít tolik času abych vše naházela do tabulek, všem kteří psali, že zvýšili dovednosti atd bych to nestihla zkontrolovat. Navíc mnoho z vás ještě neodpovědělo na otázky, takže byste dostali za 2. část 0 bodů a to přece nechcete ne? Odpovědělo zatím 19 lidí ze 33! Tudíž odkládám vyhodnocení do zítřejších 18:00!!

Návštěvnost 14.1.-20.1. 13

21. ledna 2013 v 12:39 | Jasper.19

Navstevnost za minuly tyden (14.1. 2013 - 20.1. 2013) je:
Pondeli: 86
Utery: 79
Streda: 104
Ctvrtek: 79
Patek: 91
Sobota: 80
Nedele: 63

Celkem: 582

Historicky nejvyšší návštěvnost tohoto blogu za 1 týden! :) Moc děkuju

Layout č.5-Golden Apple

19. ledna 2013 v 20:34 | Jasper.19 |  L-Free
Free design na blog

Barva: zlatá
Popisky: LZE změnit
Balíček obsahuje: záhlaví, pozadí stránky, pozadí menu, 3x avatar, 2x ikonu blogu, oddělovač, obrázky komentářů admina a nových komentářů + NASTAVENÍ NA BLOG


Soutěž 0.4-3.část soutěže

18. ledna 2013 v 18:14 | Jasper.19 |  E-Soutěže
Někteří již za sebou mají 2. část (odpovědi na otázky), někteří ještě neodpověděli, každopádně máte čas do pondělního večera (18:00). A rovněž 1. část (hlasování) končí 18. hodinou v pondělí. Nyní jsem ale už přichystala přehled 3. části.

Ano, je to tak. Není to ještě finální. Soutěžící-jste rozděleni opět dle kategorií na rožce, pegasy a koně.

Soutěž 0.4-pospěšte si

18. ledna 2013 v 15:26 | Jasper.19 |  E-Soutěže
Drazí soutěžící, abych vás informovala o stavu 2. části soutěže-zatím odpovědělo 14 soutěžících z 33! Což znamená, že 19 soutěžících stále neodpovědělo na OTÁZKY týkající se Howrse, mě a vás. Tak pospíchejte, v pondělí opět kolem té 18. hodiny bude vyhodnocení. Už nyní můžete v TOMTO článku vidět výsledky těch, kteří už odpověděli. Tak se snažte odpovědět alespoň na něco, jinak za tuto část soutěže získáte 0 bodů!! A myslím si, že toto je celkem jednoduchá část, body zadarmo takříkajíc ;)

Soutěž 0.5-Kvíz

17. ledna 2013 v 11:01 | Jasper.19 |  E-Soutěže
Pro zájemce o menší ceny jsem se rozhodla uspořádat takovou malinkou kvízovou soutěž. Soutěžíte o: PROUTEK PLODNOSTI, DIOVU HROMOVOU TYČ A CROESOVU ŠTĚSTĚNU. Tzn. jen první 3, kteří správně odpoví získají jednu z těchto cen, kterou si sami vyberou.

Takže do soukromých zpráv na howrse pište:

 • kterou z cen byste si přáli v případě výhry (ostatní už si musí vybrat jinou cenu)
 • a odpovědi na následující otázky (stačí psát podle toho jak jdou za sebou, není nutno kopírovat otázky a k nim pak připisovat odpovědi ;)
 1. Obsahuje bonusový balíček Philotino pohlazení? (ano/ne)
 2. Přidává Eolův vítr koni ve cvalu, klusu a drezuře +9 bodů? (ano/ne)
 3. Jsou zlaté ostruhy součástí balíčku Kentaur? (ano/ne)
 4. Dává Topaz svému majiteli pas? (ano/ne)
 5. Může být Venuše připuštěna Jupiterem? (ano/ne)
 6. Můžete Uranovi navýšit jeho dovednosti tím, že ho vezmete na vyjížďku na Halleyovu kometu? (ano/ne)
 7. Když má hráč účet Pegasus, dostane mořského koníka zdarma ke každému svému koni? (ano/ne)
 8. Stojí Výzva Titánů 2 pasy? (ano/ne)
 9. Slouží Hypnova přikrývka k tomu, abyste mohli koně uložit ku spánku, aniž by byl ustájen v JC? (ano/ne)
 10. Způsobuje Účinek tornáda (bonus GPrix) možnost registrovat 4 koně namísto dvou? (ano/ne)

Tak těchto 10. zapeklitých i jednodušších otázek můžete zodpovídat do dnešního večera. Řekněme do 20:00.
Vyhrávají pouze první 3 správné odpovědi! Tak hodně štěstí ;)

Proutek plodnosti vyhrála Lenka.love, diovku dajik a štěstěnu Pesoutka. Výhercům gratuluji.


Ti, kteří nevyhráli, si nemusí zoufat. Sledujte blog, určitě bude zase nějaká kvízová soutěž o menší ceny ;)

Layout č.4-Wisteria

16. ledna 2013 v 20:29 | Jasper.19 |  L-Free
Free design na blog

Barva: šeříková
Popisky: LZE změnit
Balíček obsahuje: záhlaví, pozadí stránky, ozdoba menu, 3x obrázek do volitelného horního boxu, popisky do menu, 3x avatar, 1 x animace ikona blogu, oddělovač, obrázek komentu admina, nového komentu + NASTAVENÍ NA BLOG

Tutorial-Jak nastavit DESIGN

16. ledna 2013 v 15:45 | Jasper.19 |  T-other
Máte nový blog, že ano? Chcete si na něj nastavit nějaký design, ale nevíte, jak na to? Pak pečlivě čtěte tento článek, měl by to pochopit každý ;)

Krok 1. Stáhněte si design. (U mě na blogu jsou k dispozici zatím tyto: Keira Knightley, Fríský kůň a Home, Sweet Home)

Krok 2. Přihlašte se na blog (to dá rozum že :D) Klikněte na Galerie a nahrajte zde stažené soubory.

Kecko

16. ledna 2013 v 10:50 | Jasper.19 |  O-Other
Tak jsem tady pro vás založila takové menší kecforum. Můžete zde psát cokoli vás napadne, komentáře k blogu, co byste chtěli za tutoriály, jak se vám tady líbí, ukázky svých ilustrací, pokec o počasí prostě co vás napadne. Ovšem vše tady do komentářů ;) Tak si to užijte.